Our range of products include natural stone cobbles, black forest granite slabs / tiles, sandstone flooring tiles, black galaxy granite slab / tiles, rajasthan black granite and marble stone flooring.
₹ 15 / Piece Get Latest Price
| Size | 1x1 Feet |
| Material | Stone |
| Tile Thickness | Greater than 20 mm |
| Usage/Application | Landscaping |
| Color | Multicolor |
| Surface Finish | Smooth |
| Specific Usage Area | Balcony |
₹ 200 / Square Feet Get Latest Price
| Surface Finish | Polished |
| Brand | Axiom exports |
| Stone Form | Thin Slab, Cut-to-Size, Big Slab, Thick Slab |
| Colour | Black Forest |
| Application Area | Flooring |
| Condition | New |
Minimum order quantity: 100 Square Feet
Get Latest Price
| Size | 600x400 mm |
| Dimension | 600x400x12 mm |
| Thickness | 10 mm |
| Color | Gray |
| Usage/Application | Flooring |
| Surface Finish | External |
We are one of the prominent manufacturer, exporter & wholesalers of Natural Stone, Stone Mosaic Tiles, Wall Panels, Wall Murals, Stone Jaali. We process slabs, tiles, cobbles, paving stones, landscape stones and other building stones.Read more...
Get Latest Price
| Surface Finish | Polished |
| Material | GRANITE STONE |
| Brand | Axiom exports |
| Application Area | Flooring |
| Stone Form | Big Slab, Thin Slab, Thick Slab, Cut-To-Size |
| Colour | Black Galaxy |
Get Latest Price
| Surface Finish | Polished |
| Form | Slab |
| Application Area | Flooring |
| Colour | Black |
| Stone Form | Big Slab |
| Condition | New |
| Brand | Axiom Exports |
Bharat Gupta (Proprietor)
Axiom Exports
7/181, Malviya Nagar
Jaipur - 302017, Rajasthan, India