We are manufacturingStone wall panels, stone mosaic tiles, natural wall claddings, natural stone panels, stone claddingsto various cities like Hyderabad, bangalore, bengaluru, Mumbai, Telangana, Kerala, Delhi, Madurai, Chennai, Pune, Karim Nagar, Jaipur, Patna, Bhubaneshwar, Orissa, Nagpur, Udaipur, Jodhpur, Ahmedabad, varanasi, Lucknow, Guwahati, Kolkata, Gorakhpur, Ghaziabad, Noida, Gurgaon, Rajkot, Vadodara, Haryana, Allahabad, Faridabad, Ludhiana, Chandigarh, Gwalior, jhansi, Agra.
Get Latest Price
| Size | 25 mm |
| Surface Finish | Polished |
| Color | Yellow |
| Dimensions | 30 - 50 mm |
| Available Colors | yellow |
| Brand | Axiom Exports |
| Material | Pebble Stone |
| Usage | Landscaping |
| Country of Origin | Made in India |
Minimum order quantity: 100 Kg
Get Latest Price
| Size | 25 mm |
| Surface Finish | Polished |
| Color | Purple, Black, Pink, etc |
| Usage/Application | Landscaping |
| Type | Outdoor |
| Dimensions | 30 - 50 mm |
| Model Name | Onyx Pebbles |
| Brand | Axiom Exports |
| Material | Pebble Stone |
| Country of Origin | Made in India |
Minimum order quantity: 100 Kg
Get Latest Price
| Size | 25 mm |
| Surface Finish | Polished |
| Usage/Application | Landscaping |
| Shape | Oval |
| Type | Outdoor |
| Color | Pink |
| Dimensions | 30 - 50 mm |
| Model Name | Onyx Pebbles |
| Brand | Axiom Exports |
| Material | Pebble Stone |
| Country of Origin | Made in India |
Minimum order quantity: 200 Kg
Get Latest Price
| Surface Finish | Matte |
| Color | Green |
| Dimensions | 50 - 90 mm |
| Usage/Application | Landscaping |
| Type | Outdoor |
| Brand | Axiom Exports |
| Material | Pebble Stone |
₹ 30 / Kg Get Latest Price
| Shape | Oval |
| Surface Finish | Matte |
| Color | White |
| Dimensions | 50 - 120 mm |
| Usage/Application | Landscaping |
| Type | Outdoor |
| Brand | Axiom Exports |
| Material | Pebble Stone |
Minimum order quantity: 500 Kg
₹ 50 / Kg Get Latest Price
| Surface Finish | Matte |
| Usage/Application | Pavement |
| Color | Red |
| Dimensions | 50 - 150 mm |
| Type | Outdoor |
| Brand | Axiom Exports |
| Material | Pebble Stone |
Minimum order quantity: 500 Kg
₹ 30 / Kg Get Latest Price
| Color | Green |
| Surface Finish | Matte |
| Dimensions | 50 - 150 mm |
| Usage/Application | Landscaping |
| Type | Outdoor |
| Brand | Axiom Exports |
| Material | Pebble Ston |
Minimum order quantity: 500 Kg
Get Latest Price
| Surface Finish | Polished |
| Dimensions | 50 - 110 mm |
| Usage/Application | Landscaping |
| Type | Outdoor |
| Brand | Axiom Exports |
| Material | Pebble Stone |
Get Latest Price
| Surface Finish | Polished |
| Usage/Application | Landscaping |
| Dimensions | 50 - 90 mm |
| Type | Outdoor |
| Brand | Axiom Exports |
| Material | Pebble Stone |
Get Latest Price
| Surface Finish | Matt |
| Color | Beige |
| Usage/Application | Landscaping |
| Material | Pebble Stone |
| Brand | Axiom Exports |
| Dimensions | 1 - 100 mm |
| Usage | Landscaping |
Get Latest Price
| Shape | Oval |
| Surface Finish | Polished |
| Dimensions | 20mm-50mm |
| Usage/Application | Landscaping |
| Type | Indoor & Outdoor |
| Color | Black/All colour available |
| Material | Pebble Stone |
| Brand | Axiom Exports |
Minimum order quantity: 100 Kg
Get Latest Price
| Surface Finish | Polished |
| Color | Blue |
| Dimensions | 30 - 50 mm |
| Usage/Application | Landscaping |
| Type | Outdoor |
| Brand | Axiom Exports |
| Material | Stones |
Get Latest Price
| Surface Finish | Matte |
| Color | White |
| Dimensions | 50 - 130 mm |
| Usage/Application | Pavement |
| Type | Outdoor |
| Brand | Axiom Exports |
| Material | Pebble Ston |
₹ 30 / Kg Get Latest Price
| Color | Black |
| Surface Finish | Matte |
| Usage/Application | Landscaping |
| Dimensions | 50 - 160 mm |
| Type | Outdoor |
| Brand | Axiom Exports |
| Material | Pebble Ston |
Minimum order quantity: 500 Kg
₹ 120 / Kg Get Latest Price
| Color | Red |
| Surface Finish | Polished |
| Dimensions | 50 - 80 mm |
| Usage/Application | Landscaping |
| Type | Outdoor |
| Shape | Oval |
| Brand | Axiom Exports |
| Material | Pebble Stone |
Minimum order quantity: 200 Kg
₹ 120 / Kg Get Latest Price
| Usage/Application | Landscaping |
| Shape | Oval |
| Surface Finish | Polished |
| Color | Red |
| Dimensions | 30 - 50 mm |
| Type | Outdoor |
| Brand | Axiom Exports |
| Material | Pebble Stone |
Minimum order quantity: 100 Kg
Bharat Gupta (Proprietor)
Axiom Exports
7/181, Malviya Nagar
Jaipur - 302017, Rajasthan, India